Bina Otomat Tamiri

Bina otomat tamiri işlemi sürekli elektrik kesintisi, sertçe kapının zorlanması, uzun süre kullanılması sonucu bozulan otomatın tamir edilmesi veya değiştirilmesidir.

Bizim işimiz kaliteli hizmet olduğundan dolayı en pahalısı değil hem fiyat hem de performans açısından en iyisini kullanıyoruz. Farklı kilitlerin farklı değiştirme yöntemleri olabiliyor. Bizim eğitimli ekibimiz bütün kilitlerin bakım, onarım, tamir konusunda ayrı ayrı eğitimler almıştır. Bu yüzden kilit değişim, onarım, tamir konusunda içinizde hiç şüphe olmasın. Çelik kapılarda kullanılan kilit değiştirme sistemi yaygın olarak kullanılır. Hemen hemen bütün binalarda aynı mekanizmalı kilit sistemleri vardır.

Ekibimiz her türlü kapı, kilit, anahtar, mekanizma sistemlerinden eğitimli ve yetenekli olduğu için işlem sırasında hiçbir sıkıntı çıkacağında şüpheniz olmasın. Kilit değiştirme hizmeti için hangi çilingirden aldığınıza dikkat etmeniz çok önemli bir husustur. Eğer sahte, merdiven altı dolandırıcı çilingir ise aldığınız kilidin anahtarının bir kopyası da sahte çilingirde olabileceğini unutmayın. Biz vatandaşımızın mağdur olmasını engellemek için elimizden geleni yapıyoruz

Kilit değiştirme mesleği eski mısır zamanlarında kilidin icat edildiği zamandan beri gelen bir meslektir. İnsanlar aldığı kilidin mekanizması bozulunca, anahtarı kaybolunca değiştirmek zorunda kalıyorlardı. Bu işi yapmak için ayrı bir meslek dalı açıldı. Kilit değiştirme işlemi yapılıyordu. Zamanla kilitlerin gelişmesi teknolojinin ilerlemesi ile kilit ve anahtar çeşitleri arttı ve bu durum da çilingir mesleğinin bağlamasına neden oldu. Kilit üretimi sanayi devriminden sonra el yapımı üreticileri zarara uğratsada çoğu kilit ustası seri olarak üretilen kilitlerin mekanizmasını öğrenip bozulan kilitlerin tamiratına başladı buda günümüze kadar gelen çilingir mesleğini oluşturmaya başladı.

Bina Otomat Tamiri Fiyatları


Bina Kapısı Tamiri Fiyatları malzeme fiyatı ve işçilik fiyatından oluşur. Kapınızın arızasına göre Kapı karşılığının, kapı kilidinin, kapı menteşelerinin değiştirilmesi gerekebilir. Ustalarımız göndereceğiniz arıza videosuna göre kapınızın arızasını belirler, net bir Bina Kapısı tamir ücreti hazırlar ve sizlere iletir. Belirlenen Bina Kapısı tamiri fiyatı kapınızda asla değişmez. İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün servis hizmeti gerçekteştirmekteyiz. Bulunduğunuz ilçenin yakınlık - uzaklığı servis ücretini etkilemez. İstanbul Bina Kapısı Tamiri Servisi'nden En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi ustalıkla kapınızı tamir ettireceğinizden emin olabilirsiniz.

Servis Ücreti

100 TL
Bina Kapısı Tamir Fiyatları

Bina Otomat Tamiri Nasıl Yapılır ? (Videolu Anlatım)

Bir işi yapacak ustayı seçerken işi yapabileceğinden emin olmamız gerekir. Ustanın işi yapabileceğinin en iyi göstergesi o işi defalarca başarıyla yaptığını göstermesidir. Yaptığımız yüzlerce tamir işlemini incelemek isterseniz referans listemize gözatabilirsiniz.

Referans listemizi inceleyerek kapınızın sorununa benzer yüzlerce arızayı %100 müşteri memnuniyeti ile çözdüğümüzü görebilirsiniz. Referans Listemizi incelemek için Tıklayınız.

Yüzlerce Mutlu Müşterimiz Bizi Neden Seçti ?

İstanbul Bina Kapısı Tamir Servisini seçen yüzlerce müşterinin mutlaka bir bildiği olmalı. Müşterilerimiz çok sayıda tamir firmasıyla görüştükten sonra çoğunlukla yeniden bizi aramakta ve tamir için randevu almaktalar. Bunun sebebi basit ama etkili hizmet politikasında yatıyor. En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi işçilikle %100 müşteri memnuniyetini sağlamak. Peki bu memnuniyeti nasıl sağlamaya çalışıyoruz ? Sizin için apartman dış kapınızı tamir ettirirken hangi işlemleri yaptığımızı madde madde anlatmaya çalıştık.

01

Keşif Ücreti Ödemeyin

Kapınızın arızasını whatsapp üzerinden kısa bir video ile göndererek keşif ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

02

Doğru Teşhis Net Fiyat

Alanında uzman ustalarımız arızanızı inceler Net Bir Tamir Ücreti belirler. Tamir esnasında süpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

03

%100 Müşteri Memnuniyeti

Bina Kapınız kaliteli malzemeler, ucuz fiyatlar 1 Yıl İşçilik Garantisi ile tamir edilir. Tamir sonrası sorun yaşamazsınız.

  • Müşterilerimiz bina kapısı arızaları için bizi aradıklarında önce kendilerinden whatsapp üzerinden sorunu anlatan kısa bir video istiyoruz. Bu sayede teknolojiden faydalanarak müşterimizin keşif ücreti ödememesini sağlıyoruz.
  • Videoyu izleyerek kapının arızası ve çözüm yolları hakkında müşterilerimize ayrıntılı bir bilgi veriyoruz.
  • Tamir için gerekli işlemleri ve tamir ücretini net bir şekilde iletiyoruz. Bu sayede müşterimiz tamir esnasında süpriz bir masrafla karşılaşmıyor.
  • Tamir ve parça değişimi işlemlerinde 5 yıl garantili en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.
  • Tüm tamir işlemlerimizde ayrıca 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.