Bina Kapısı Kilit Tamiri Değişimi

Bina kapısı kilit tamiri mekanizma içerisinde anahtar kırılması, kapının zorlanması, uzun süre kullanılması sonucu arızalanan bina kapı kilit mekanizmasının tamir edilmesi veya değiştirilmesi işlemidir. Bu işlemde ustalarımız kilit mekanizmasını 5 yıl garantili ürünler ile değiştirmekte, daire sahibi adedince anahtar çoğaltarak bina yöneticisine teslim etmektedir.

Kilit değiştirme işi kolay olarak görünse de ehil olmayan kişiler yapmaya çalıştığında kapı mekanizmasının bozulmasına neden olabilir. Kilidi değiştirirken çok dikkatli olmak gerek aksi taktirde kapıya ciddi zarar verebiliriz. Kilidi değiştirme bide barel değiştirme olarak ikiye ayrılabilir. Bareli değiştirmek zor değildir. Kapını yan kısmında bulunan barel vidasını çıkartıp göbeğe anahtarı takıp çekiyoruz. Sonra yeni bareli yerine yerleştirip vidayı tekrar takıyoruz. Asıl zor olan kilit kapının içindeki kilit sistemini değiştirmek.

Bu işi yapmak ayrı bir profesyonellik gerektirir. Kilit bareli değiştirme ne kadar kolay olsa da en iyisi işi bilenine bırakmak. 7/24 servis hizmetimizle bizi arayabilirsiniz herhangi bir kilit değişimi profesyonel tecrübeli ekiplerimiz ile ucuza kaliteli ve sağlıklı bir değişim işlemi yapıyoruz. Kapının sert kapanması, çocukların oyun niyetine kapıyı sertçe vurması, kapının rüzgar yüzünden sertçe kapanması. Anahtarın yuvada kırılıp yarısının barelin içinde kalması, anahtarı kaybetme gibi durumlarda ister istemez bulunuyoruz

Hemen panik yapmadan bizi istediğiniz zaman 7/24 ve nöbetçi servislerimiz sayesinde arayarak herzaman her şekilde hızlı bir biçimde gelip Barelini değiştiriyoruz. Firmamız vatandaşı mağdur bırakmayarak standart ücret tarifesi ile hizmetini yapmaktadır. Çelik kapı kilitleri yaygın olarak kullanılan bir kilit sistemidir. Çok fazla tercih edilmesinin nedeni hem görünüm hem de korunum açısından yüksek kalite içermesinden kaynaklıdır. Fakat her ürün gibi farklı markalara göre kilidin görünümü ve kalitesi değişiklik göstere bilir.

Bina Kapısı Kilit Değiştirme Fiyatları


Bina Kapısı Tamiri Fiyatları malzeme fiyatı ve işçilik fiyatından oluşur. Kapınızın arızasına göre Kapı karşılığının, kapı kilidinin, kapı menteşelerinin değiştirilmesi gerekebilir. Ustalarımız göndereceğiniz arıza videosuna göre kapınızın arızasını belirler, net bir Bina Kapısı tamir ücreti hazırlar ve sizlere iletir. Belirlenen Bina Kapısı tamiri fiyatı kapınızda asla değişmez. İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün servis hizmeti gerçekteştirmekteyiz. Bulunduğunuz ilçenin yakınlık - uzaklığı servis ücretini etkilemez. İstanbul Bina Kapısı Tamiri Servisi'nden En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi ustalıkla kapınızı tamir ettireceğinizden emin olabilirsiniz.

Servis Ücreti

100 TL
Bina Kapısı Tamir Fiyatları

Bina Kapısı Kilit Değişimi Nasıl Yapılır ? (Videolu Anlatım)

Bir işi yapacak ustayı seçerken işi yapabileceğinden emin olmamız gerekir. Ustanın işi yapabileceğinin en iyi göstergesi o işi defalarca başarıyla yaptığını göstermesidir. Yaptığımız yüzlerce tamir işlemini incelemek isterseniz referans listemize gözatabilirsiniz.

Referans listemizi inceleyerek kapınızın sorununa benzer yüzlerce arızayı %100 müşteri memnuniyeti ile çözdüğümüzü görebilirsiniz. Referans Listemizi incelemek için Tıklayınız.

Yüzlerce Mutlu Müşterimiz Bizi Neden Seçti ?

İstanbul Bina Kapısı Tamir Servisini seçen yüzlerce müşterinin mutlaka bir bildiği olmalı. Müşterilerimiz çok sayıda tamir firmasıyla görüştükten sonra çoğunlukla yeniden bizi aramakta ve tamir için randevu almaktalar. Bunun sebebi basit ama etkili hizmet politikasında yatıyor. En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi işçilikle %100 müşteri memnuniyetini sağlamak. Peki bu memnuniyeti nasıl sağlamaya çalışıyoruz ? Sizin için apartman dış kapınızı tamir ettirirken hangi işlemleri yaptığımızı madde madde anlatmaya çalıştık.

01

Keşif Ücreti Ödemeyin

Kapınızın arızasını whatsapp üzerinden kısa bir video ile göndererek keşif ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

02

Doğru Teşhis Net Fiyat

Alanında uzman ustalarımız arızanızı inceler Net Bir Tamir Ücreti belirler. Tamir esnasında süpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

03

%100 Müşteri Memnuniyeti

Bina Kapınız kaliteli malzemeler, ucuz fiyatlar 1 Yıl İşçilik Garantisi ile tamir edilir. Tamir sonrası sorun yaşamazsınız.

  • Müşterilerimiz bina kapısı arızaları için bizi aradıklarında önce kendilerinden whatsapp üzerinden sorunu anlatan kısa bir video istiyoruz. Bu sayede teknolojiden faydalanarak müşterimizin keşif ücreti ödememesini sağlıyoruz.
  • Videoyu izleyerek kapının arızası ve çözüm yolları hakkında müşterilerimize ayrıntılı bir bilgi veriyoruz.
  • Tamir için gerekli işlemleri ve tamir ücretini net bir şekilde iletiyoruz. Bu sayede müşterimiz tamir esnasında süpriz bir masrafla karşılaşmıyor.
  • Tamir ve parça değişimi işlemlerinde 5 yıl garantili en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.
  • Tüm tamir işlemlerimizde ayrıca 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.