Bina Kapısı Görünüm Yenileme

Bina kapısı görünüm yenileme güneş ışığı, yağmur, rüzgar gibi hava koşulları sonucu yıpranan, eskiyen kapı panelinin değiştirilerek yenilenmesi işlemidir. Bu tür durumlarda ustalarımız kapı panelini tüm hava koşullarına karşı 7 yıl görünüm garantili panel ile değiştirmektedir.

1995 den beri işimizde en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. 25 yıllık tecrübemiz ile İstanbul üzerinde profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz. Fakat bu sektörde bizim ve sizlerin hakkını yemek amaçlı merdiven altı iş yapan korsan kişiler sizlere fazla fiyat verip sizleri dolandırmaya çalışır. Bu insanlardan uzak durun.

Bina Kapısı panel değişimi darbe veya çarpma sonucu kırılan, çizilen kapının ön yüzünde bulunan ahşap panelin değiştirilmesi işlemidir. Bina kapınızın paneli eşya çarpması sonucu, dışarıdan sert bir cisimle vurulması sonucu en kötüsü de hırsızlık girişimi sonucu kırılmış olabilir. Bina kapıların çoğu maalesef sanıldığı kadar güvenli değildir. Adı bina kapı olsa da çoğunun içi maalesef boştur. Kapıyı 2 sunta plaka dışında koruyan hiçbir şey yoktur. Bunu bilen hırsızların bazıları kapıyı kilidinden açmak yerine plakayı kırarak evinize girmeye çalışmaktadır. Paneli kırılan bina kapıları daire sahipleri tarafından kullanılamaz olarak değerlendirilir ve çoğunlukla değiştirilir. Size bir müjdemiz var. İstanbul Bina Kapı Tamiri Servisi Kapınızın panelini yenilemekle kalmıyor, Panellerin arasını çelik plaka ile güçlendirerek hırsıza karşı güçlendiriyor. Kapı panelinizin kırılmasına gerek yok. Kapınızın desenini mi değiştirmek istiyorsunuz? Kapınızı hırsıza karşı daha güvenli hale getirmek mi istiyorsunuz? 0532 443 86 48 numaralı telefondan bize ulaşın. Kapınıza zarar vermeden panelini değiştirelim, arazını çelik zırhla güçlendirelim.

Bina Kapısı Görünüm Yenileme Fiyatları


Bina Kapısı Tamiri Fiyatları malzeme fiyatı ve işçilik fiyatından oluşur. Kapınızın arızasına göre Kapı karşılığının, kapı kilidinin, kapı menteşelerinin değiştirilmesi gerekebilir. Ustalarımız göndereceğiniz arıza videosuna göre kapınızın arızasını belirler, net bir Bina Kapısı tamir ücreti hazırlar ve sizlere iletir. Belirlenen Bina Kapısı tamiri fiyatı kapınızda asla değişmez. İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün servis hizmeti gerçekteştirmekteyiz. Bulunduğunuz ilçenin yakınlık - uzaklığı servis ücretini etkilemez. İstanbul Bina Kapısı Tamiri Servisi'nden En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi ustalıkla kapınızı tamir ettireceğinizden emin olabilirsiniz.

Servis Ücreti

100 TL
Bina Kapısı Tamir Fiyatları

Bina Kapısı Görünüm Yenileme Nasıl Yapılır ? (Videolu Anlatım)

Bir işi yapacak ustayı seçerken işi yapabileceğinden emin olmamız gerekir. Ustanın işi yapabileceğinin en iyi göstergesi o işi defalarca başarıyla yaptığını göstermesidir. Yaptığımız yüzlerce tamir işlemini incelemek isterseniz referans listemize gözatabilirsiniz.

Referans listemizi inceleyerek kapınızın sorununa benzer yüzlerce arızayı %100 müşteri memnuniyeti ile çözdüğümüzü görebilirsiniz. Referans Listemizi incelemek için Tıklayınız.

Yüzlerce Mutlu Müşterimiz Bizi Neden Seçti ?

İstanbul Bina Kapısı Tamir Servisini seçen yüzlerce müşterinin mutlaka bir bildiği olmalı. Müşterilerimiz çok sayıda tamir firmasıyla görüştükten sonra çoğunlukla yeniden bizi aramakta ve tamir için randevu almaktalar. Bunun sebebi basit ama etkili hizmet politikasında yatıyor. En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi işçilikle %100 müşteri memnuniyetini sağlamak. Peki bu memnuniyeti nasıl sağlamaya çalışıyoruz ? Sizin için apartman dış kapınızı tamir ettirirken hangi işlemleri yaptığımızı madde madde anlatmaya çalıştık.

01

Keşif Ücreti Ödemeyin

Kapınızın arızasını whatsapp üzerinden kısa bir video ile göndererek keşif ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

02

Doğru Teşhis Net Fiyat

Alanında uzman ustalarımız arızanızı inceler Net Bir Tamir Ücreti belirler. Tamir esnasında süpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

03

%100 Müşteri Memnuniyeti

Bina Kapınız kaliteli malzemeler, ucuz fiyatlar 1 Yıl İşçilik Garantisi ile tamir edilir. Tamir sonrası sorun yaşamazsınız.

  • Müşterilerimiz bina kapısı arızaları için bizi aradıklarında önce kendilerinden whatsapp üzerinden sorunu anlatan kısa bir video istiyoruz. Bu sayede teknolojiden faydalanarak müşterimizin keşif ücreti ödememesini sağlıyoruz.
  • Videoyu izleyerek kapının arızası ve çözüm yolları hakkında müşterilerimize ayrıntılı bir bilgi veriyoruz.
  • Tamir için gerekli işlemleri ve tamir ücretini net bir şekilde iletiyoruz. Bu sayede müşterimiz tamir esnasında süpriz bir masrafla karşılaşmıyor.
  • Tamir ve parça değişimi işlemlerinde 5 yıl garantili en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.
  • Tüm tamir işlemlerimizde ayrıca 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.