Bina Kapısı Modelleri

Yüzlerce Bina kapısı modeli ile hizmet vermekteyiz. Arayın e kataloğumuzu gönderelim seçtiğiniz kapı modelini sizin için özel olarak üretelim, eski kapınızı söküp yenisini monte edelim. Ürettiğimiz tüm kapılar 10 yıl işçilik garantilidir.

Bina kapısı fiyatları kullanılan malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Demir ferforje kapı, alüminyum kapı, çelik kaplama çeşitlerinde uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Bu konuda iddialıyız. Zengin kapı modellerimizden istediğinizi seçin sizin için en uygun fiyata özel olarak üretelim.

Bina giriş kapısı tamiri sık kullanıma bağlı arızalanan bina kapısının tamir edilme işlemidir. Bina kapıları binanın en çok kullanılan demirbaşıdır. Bina sakinleri, misafirler, kuryeler, paket servis elemanları derken günde yüzlerce kez açılır kapanır. Sık kullanılan her ürün gibi bina kapıları da zamanla arızalanabilirler. Bir de üzerine otomatiğin basılmasını beklemeden kapıya yüklenme, kapıyı tekmeyle açmaya çalışma, kapının önüne taş koyma, nakliye için kapıyı yerinden sökme gibi hatalı işlemler gerçekleşince arıza kaçınılmaz oluyor.

Kapıda ki arızalar hafife alınmamalıdır. Çünkü bir arıza diğerini tetiklemekte, tamir masrafını arttırmaktadır. Örnek verecek olursak. Önüne taş konularak kapanması engellenen bir bina kapısının, görevi kapıyı kapatmak olan kapı hidroliği yağ kaçırmaya başlar ve bozulur. Hidroliği bozulan kapı sertçe kapanmaya başlar. Sertçe kapanan bina kapısının karşılık kanadı sallanmaya başlar, karşılığı sallanan kapının bir süre sonra basaç kilidi kırılır ve kapı kilitlenemez hale gelir. Bu durumda evinizi en basit şekliyle ayakkabı hırsızlarına karşı korumasız yapar.

Eviniz gibi binaınızın güvenliği de kapısından başlar. Kapınızın güvenlik görevini yapabilmesi için sağlam olması gerekir. Bu nedenle ufak arızaları bile hafife almayın. Hemen deneyimli bir bina kapı tamircisinden yardım alın. 0532 443 86 48 numaralı telefonumuzdan 7/24 bize ulaşabilir, destek isteyebilirsiniz.

Bina Kapısı Modelleri Fiyatları


Bina Kapısı Tamiri Fiyatları malzeme fiyatı ve işçilik fiyatından oluşur. Kapınızın arızasına göre Kapı karşılığının, kapı kilidinin, kapı menteşelerinin değiştirilmesi gerekebilir. Ustalarımız göndereceğiniz arıza videosuna göre kapınızın arızasını belirler, net bir Bina Kapısı tamir ücreti hazırlar ve sizlere iletir. Belirlenen Bina Kapısı tamiri fiyatı kapınızda asla değişmez. İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün servis hizmeti gerçekteştirmekteyiz. Bulunduğunuz ilçenin yakınlık - uzaklığı servis ücretini etkilemez. İstanbul Bina Kapısı Tamiri Servisi'nden En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi ustalıkla kapınızı tamir ettireceğinizden emin olabilirsiniz.

Servis Ücreti

100 TL
Bina Kapısı Tamir Fiyatları

Bina Kapısı Modelleri (Videolu Anlatım)

Bir işi yapacak ustayı seçerken işi yapabileceğinden emin olmamız gerekir. Ustanın işi yapabileceğinin en iyi göstergesi o işi defalarca başarıyla yaptığını göstermesidir. Yaptığımız yüzlerce tamir işlemini incelemek isterseniz referans listemize gözatabilirsiniz.

Referans listemizi inceleyerek kapınızın sorununa benzer yüzlerce arızayı %100 müşteri memnuniyeti ile çözdüğümüzü görebilirsiniz. Referans Listemizi incelemek için Tıklayınız.

Yüzlerce Mutlu Müşterimiz Bizi Neden Seçti ?

İstanbul Bina Kapısı Tamir Servisini seçen yüzlerce müşterinin mutlaka bir bildiği olmalı. Müşterilerimiz çok sayıda tamir firmasıyla görüştükten sonra çoğunlukla yeniden bizi aramakta ve tamir için randevu almaktalar. Bunun sebebi basit ama etkili hizmet politikasında yatıyor. En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi işçilikle %100 müşteri memnuniyetini sağlamak. Peki bu memnuniyeti nasıl sağlamaya çalışıyoruz ? Sizin için apartman dış kapınızı tamir ettirirken hangi işlemleri yaptığımızı madde madde anlatmaya çalıştık.

01

Keşif Ücreti Ödemeyin

Kapınızın arızasını whatsapp üzerinden kısa bir video ile göndererek keşif ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

02

Doğru Teşhis Net Fiyat

Alanında uzman ustalarımız arızanızı inceler Net Bir Tamir Ücreti belirler. Tamir esnasında süpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

03

%100 Müşteri Memnuniyeti

Bina Kapınız kaliteli malzemeler, ucuz fiyatlar 1 Yıl İşçilik Garantisi ile tamir edilir. Tamir sonrası sorun yaşamazsınız.

  • Müşterilerimiz bina kapısı arızaları için bizi aradıklarında önce kendilerinden whatsapp üzerinden sorunu anlatan kısa bir video istiyoruz. Bu sayede teknolojiden faydalanarak müşterimizin keşif ücreti ödememesini sağlıyoruz.
  • Videoyu izleyerek kapının arızası ve çözüm yolları hakkında müşterilerimize ayrıntılı bir bilgi veriyoruz.
  • Tamir için gerekli işlemleri ve tamir ücretini net bir şekilde iletiyoruz. Bu sayede müşterimiz tamir esnasında süpriz bir masrafla karşılaşmıyor.
  • Tamir ve parça değişimi işlemlerinde 5 yıl garantili en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.
  • Tüm tamir işlemlerimizde ayrıca 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.