Apartman Kapısı Tamiri

Apartman kapısı tamiri hergün yüzlerce insanın kullandığı apartman girişinde bulunan dış kapının zamanla arızalanması sonucu ustalar tarafından onarılması işlemidir. Apartman giriş kapısının sorunsuz çalışması çok önemlidir. Çünkü evinizin güvenliği Apartman kapısından başlar. Açık bir apartman kapısı ayakkabı, bisiklet ve ev hırsızlarına davetiye çıkarır. Bu nedenle apartman dış kapısı arızalarını hafife almamanızı ve hızlıca onarımını yaptırmanızı önermekteyiz. Apartman kapısı tamir servisi olarak İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün içinde 100 TL'den başlayan servis fiyatları, 1 yıl işçilik garantisi ile hizmet vermekteyiz. En sık yaşanan apartman kapısı arızalarını ve çözümlerini sizler için sıralamaya çalıştık.

Apartman Kapısı Kapanmıyor : Bu arıza aslında bir çok farklı nedenin nihai sonucu olarak gerçekleşmektedir. Apartman kapısının en temel sebebi kapı hidroliğinin görevini artık yerine getirememesidir. Hidrolik bozulduğu zaman kapıyı yeterince itemez ve kapı kapanmaz. Apartman kapısı kapı karışılığının gönyesinin bozulması, menteşelerin kayması veya kırılması, kapı kilidinin veya basaç sisteminin bozulması sonucunda da kapanmama sorununu gösterir. Bu tür durumlarda ustalarımız genellikle kapının hidroliğini (kurtarılabilecek durumdaysa) tamir eder veya değiştirir. Basaç sistemini kontrol eder, kapı gönyesini düzeltir ve karşılığını sabitler.

Apartman Kapısı Kilitlenmiyor : Bu arızanın nedeni çoğunlukla basaç kilit sisteminin bozulmasıdır. Basaç sistemleri elektronik, narin aletlerdir. Otomatiğe basımadan kapı açılmaya çalışıldığında, tekmeyle kapı zorlandığında bozulabilir, kırılabilirler. Bu tür durumlarda ustalarımız kapının basaç sistemini değiştirirler. İstenirse kapı otomatik sistemi hırsızlık girişimleri ve zorlamalara karşı daha dayanıklı otomat sistemi ile değiştirilebilir.

Apartman Kapısı Kapanırken Çok Ses Çıkarıyor : Bu durum genellikle demir kapılarda çok sık görülmektedir. Kapının kapanırken çok ses çıkarmasının bir diğer sebebi de hidroliğin bozulması sonucu kapının çok sert bir şekilde kapanmasıdır. Bu tür durumlarda ustalarımız kapı hidroliğinin tamir/değişimini gerçekleştirir, ayrıca kapıya sesi azaltıcı özel bir fitil takmaktadırlar.

Apartman Kapısı Hidroliği Çalışmıyor : Bu arızanın birden fazla sebebi bulunmaktadır. Temizlik, taşınma işlemlerinde kapının önüne taş vb cisim koyarak hidroliğin zorlanması, kapı açılırken veya kapanırken kapıya güç uygulanması, ehil olmayan kişilerce hidrolik ayarı yapılmaya çalışılması, uzun süre kullanıma bağlı olarak hidroliğin ömrünü tamamlaması artık çalışmamasına ve kapının çok sert kapanmaya başlamasına neden olur. Bu tür durumlarda ustalarımız kapı hidroliğini Kale'nin 5 yıl garantili 2-5 Kapı Hidroliği ile değiştirmektedir.

Apartman Kapısının Menteşesi Kırıldı : Bu arıza genellikle taşınmalarda kapının yanlış sökme/takma işlemine maruz kalması veya kapı hidroliğinin bozulmasıyla apartman kapısının çok sert kapanması sonucu gerçekleşir. Bu tür durumlarda ustalarımız kapının kırılan menteşesini yerine kaynak yapar. Menteşe ayarlarını gerçekleştirir. Kapının gönyesini düzeltir.

Apartman Kapısı Tamiri Fiyatları


Bina Kapısı Tamiri Fiyatları malzeme fiyatı ve işçilik fiyatından oluşur. Kapınızın arızasına göre Kapı karşılığının, kapı kilidinin, kapı menteşelerinin değiştirilmesi gerekebilir. Ustalarımız göndereceğiniz arıza videosuna göre kapınızın arızasını belirler, net bir Bina Kapısı tamir ücreti hazırlar ve sizlere iletir. Belirlenen Bina Kapısı tamiri fiyatı kapınızda asla değişmez. İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün servis hizmeti gerçekteştirmekteyiz. Bulunduğunuz ilçenin yakınlık - uzaklığı servis ücretini etkilemez. İstanbul Bina Kapısı Tamiri Servisi'nden En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi ustalıkla kapınızı tamir ettireceğinizden emin olabilirsiniz.

Servis Ücreti

100 TL
Bina Kapısı Tamir Fiyatları

Apartman Kapısı Tamiri Nasıl Yapılır ? (Videolu Anlatım)

Bir işi yapacak ustayı seçerken işi yapabileceğinden emin olmamız gerekir. Ustanın işi yapabileceğinin en iyi göstergesi o işi defalarca başarıyla yaptığını göstermesidir. Yaptığımız yüzlerce tamir işlemini incelemek isterseniz referans listemize gözatabilirsiniz.

Referans listemizi inceleyerek kapınızın sorununa benzer yüzlerce arızayı %100 müşteri memnuniyeti ile çözdüğümüzü görebilirsiniz. Referans Listemizi incelemek için Tıklayınız.

Yüzlerce Mutlu Müşterimiz Bizi Neden Seçti ?

İstanbul Bina Kapısı Tamir Servisini seçen yüzlerce müşterinin mutlaka bir bildiği olmalı. Müşterilerimiz çok sayıda tamir firmasıyla görüştükten sonra çoğunlukla yeniden bizi aramakta ve tamir için randevu almaktalar. Bunun sebebi basit ama etkili hizmet politikasında yatıyor. En uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, en iyi işçilikle %100 müşteri memnuniyetini sağlamak. Peki bu memnuniyeti nasıl sağlamaya çalışıyoruz ? Sizin için apartman dış kapınızı tamir ettirirken hangi işlemleri yaptığımızı madde madde anlatmaya çalıştık.

01

Keşif Ücreti Ödemeyin

Kapınızın arızasını whatsapp üzerinden kısa bir video ile göndererek keşif ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

02

Doğru Teşhis Net Fiyat

Alanında uzman ustalarımız arızanızı inceler Net Bir Tamir Ücreti belirler. Tamir esnasında süpriz maliyetlerle karşılaşmazsınız.

03

%100 Müşteri Memnuniyeti

Bina Kapınız kaliteli malzemeler, ucuz fiyatlar 1 Yıl İşçilik Garantisi ile tamir edilir. Tamir sonrası sorun yaşamazsınız.

  • Müşterilerimiz bina kapısı arızaları için bizi aradıklarında önce kendilerinden whatsapp üzerinden sorunu anlatan kısa bir video istiyoruz. Bu sayede teknolojiden faydalanarak müşterimizin keşif ücreti ödememesini sağlıyoruz.
  • Videoyu izleyerek kapının arızası ve çözüm yolları hakkında müşterilerimize ayrıntılı bir bilgi veriyoruz.
  • Tamir için gerekli işlemleri ve tamir ücretini net bir şekilde iletiyoruz. Bu sayede müşterimiz tamir esnasında süpriz bir masrafla karşılaşmıyor.
  • Tamir ve parça değişimi işlemlerinde 5 yıl garantili en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz.
  • Tüm tamir işlemlerimizde ayrıca 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz.